• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • با حضور مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان؛ آئین تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی کاشمر برگزار شد

با حضور مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان؛ آئین تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی کاشمر برگزار شد

با حضور مدیرکل تعاون کارورفاه اجتماعی استان؛ آئین تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون کار ورفاه اجتماعی کاشمر برگزار شد

 

در مراسمی با حضور مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی و فرماندار کاشمر آئین تودیع و معارفه رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی کاشمر برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، این مراسم که در دفتر فرماندار برگزار شد از زحمات حسین ملوندی در مدت مسئولیتش در این شهرستان تقدیر و حسین یوسفی به عنوان رئیس جدید اداره تعاون کارو رفاه اجتماعی شهرستان کاشمر معرفی شد .
 مدیر کل تعاون وکارورفاه اجتماعی خراسان رضوی در این نشست گفت: یکی از اولویتهای کاری ما فعال شدن شرکت توسعه وعمران شهری است که مورد تاکید ویژه استاندار خراسان رضوی است .
احمدی با اشاره به پتانسیل های شهرستان در بخش های مختلف خواستار رفع مشکل کارخانه روغن فرآیند به عنوان یک مجموعه تولیدی که می تواند زمینه ساز اشتغال باشد شد.
درادامه فرماندارشهرستان کاشمر با اشاره به اقدامات صورت گرفته شده در زمینه تاسیس  شرکت توسعه و عمران شهری گفت : اقدامات اولیه در این خصوص انجام شده و هیات موسس ان در شهرستان تشکیل گردیده است
محمد حسن فرهادی تاکید کرد: تا کنون بیش از 120نفر عضو این شرکت شده اند که امیدواریم با راه اندازی آن شاهد اقدامات سرمایه گذاری وتوسعه ای درزمینه اشتغال در منطقه باشیم.
وی با بیان این که کارخانه روغن فرایند از مجموعه هایی است که متاسفانه به دلیل ضعف مدیریتی دچار مشکل شده است باید مسئولین شهرستان واستان در رفع مشکل این مجموعه تلاش نمایند خاطرنشان کرد: امیدواریم با پیگیری های مدیرکل تعان کارورفاه اجتماعی استان و طرح موضوع در ستاد تسهیل بتوانیم با مشارکت بانکهای عامل مشکل این واحد و کارگران ان را مرتفع نمائیم. 
 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved