• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • فرماندار کاشمر خبر داد: کاشمر در جایگاه ششم ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن خراسان رضوی

فرماندار کاشمر خبر داد: کاشمر در جایگاه ششم ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن خراسان رضوی

فرماندار کاشمر خبر داد:  کاشمر در جایگاه ششم ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن خراسان رضوی

فرماندار و رئیس ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن کاشمر از قرار گرفتن نام این شهرستان در جایگاه ششم ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن خراسان رضوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، محمد حسن فرهادی  در جمع خبرنگاران کاشمر اظهار داشت: بر اساس آمار اعلامی، این شهرستان در ثبت نام اینترنتی با 3.5 درصد خانوار رتبه ششم را در بین شهرستان های خراسان رضوی به خود اختصاص داده است.

وی با بیان این که تا پایان وقت روز 11 مهرماه هزار و 667 خانوار در کاشمر با مراجعه به سامانه سرشماری به صورت اینترنتی ثبت نام کردند ابراز داشت: با گذشت 9 روز از آغاز ثبت نام اینترنتی 5 هزار و 601 نفر از جمعیت شهرستان سرشماری شدند.

فرماندار کاشمر با تأکید بر این که کاشمر بعد از شهرستان های بجستان، گناباد، جغتای، قوچان و خواف در بین 27 شهرستان استان به نسبت جمعیت رتبه ششم را کسب کرده است ابراز امیدواری کرد با اطلاع رساتی تمامی دستگاه های اجرایی شاهد مشارکت بیشتر مردم در انجام ثبت نام اینترنتی باشیم.

وی با بیان این که میزان ثبت نام اینترنتی سرشماری در حقیقت شاخص مهم در وجود زیرساخت های ارتباطی و الکترونیکی محسوب می شود و در این راستا می طلبد خانوارها با ثبت اطلاعات مربوط به سرشماری به صورت اینترنتی ستاد شهرستان را کمک و یاری کنند خاطر نشان کرد: مردم کاشمر تا 24 مهرماه فرصت دارند با مراجعه به سایت www. Sarshomari95.ir از طریق اینترنت شخصی، کافی نت ها و دفاتر مخابراتی روستایی نسبت به ثبت نام در هشتمین طرح سرشماری نفوس و مسکن اقدام کنند تا یکی از هزار برنده جایزه یک میلیون تومانی باشند.

فرهادی با اشاره به این که خانواده پس از تکمیل ثبت نام می بایست کد آماری 12 رقمی را نزذ خود نگهدارند و در مرحله دوم سرشماری آن را به مأموران آمارگیری که به درب خانه آنها مراجعه می کنند تحویل دهند از شهروندان خواست تا نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام و از موکول کردن ثبت نام به روزهای پایانی طرح خودداری کنند.

رئیس ستاد سرشماری عمومی نفوس و مسکن کاشمر همچنین مشارکت بالای مردم در اجرای طرح سرشماری به صورت اینترنتی را موفقیتی بزرگ برای کشور دانست که باعث صرفه جویی در وقت و کاهش هزینه می شود.

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved