• صفحه نخست
  • اخبار
  • ورزشی
  • رئیس هیأت فوتبال کاشمر: رشد فوتبال کاشمر در گرو پرهیز از حاشیه ها و جلب اعتماد خیرین و سرمایه گذاران است/ بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان

رئیس هیأت فوتبال کاشمر: رشد فوتبال کاشمر در گرو پرهیز از حاشیه ها و جلب اعتماد خیرین و سرمایه گذاران است/ بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان

رئیس هیأت فوتبال کاشمر:  رشد فوتبال کاشمر در گرو پرهیز از حاشیه ها و جلب اعتماد خیرین و سرمایه گذاران است/ بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان

رئیس هیأت فوتبال کاشمر با تأکید بر بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان، رشد و ارتقای فوتبال این شهرستان را در گرو پرهیز از حاشیه ها، شناسایی نقاط ضعف و قوت و جلب اعتماد خیرین و سرمایه گذاران است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مسعود تقی زاده در جلسه هم اندیشی با اعضای کمیته فوتسال و تعدادی از مربیان فعال این رشته ورزشی در هیأت فوتبال شهرستان اظهار داشت: اگر چه فوتبالی نیستم اما شناخت دقیقی از اوضاع و احوال این رشته ورزشی دارم و تلاش می کنم با فرصتی که فراهم شده بتوانم خدمت خوب و شایسته ای به فوتبال این شهرستان داشته باشم.

وی با بیان این که فوتبال کاشمر از دیرباز با وجود ورزشکاران توانمند و با استعداد از جایگاه خوبی نه تنها در استان، بلکه در کشور برخوردار بوده است افزود: مجموعه هیأت فوتبال کاشمر به دنبال این است که با اولویت قرار دادن اخلاق گرایی، شناسایی استعداد ها و ظرفیت ها با پرهیز از حاشیه ها زمینه رشد و ارتقای این رشته ورزشی را با داشتن جوانان مستعد و علاقمند فراهم کند.

رئیس هیأت فوتبال کاشمر با اشاره به نقش مجموعه هیأت به عنوان هماهنگ کننده و نظم دهنده به تیم های ورزشی است ابراز داشت: در این راستا سعی می کنیم از تجربیات و نظرات پیشکسوتان برای بهبود وضعیت فوتبال کاشمر بهره ببریم.

وی با بیان این که مشکلات و خواسته های فعالان این رشته ورزشی باید مطرح و در جهت رفع و برآورده کردن آن گام برداریم خاطر نشان کرد: در زمینه مشکلات بوجود آمده در فوتبال به دنبال مقصر نیستیم، چرا که معتقدیم با همت و پشتکار گروهی می توانیم ضمن برطرف کردن مشکلات فرآرو به موفقیت ها و پیشرفت هایی دست یابیم.

تقی زاده با اشاره به فراز و فرودها و نقاط ضعف و قوت فوتبال کاشمر در سه دهه اخیر، خواستار ساختار اداری منسجم و ساختارمدار شد و یادآور شد: خوشبختانه در رشته ورزشی فوتبال استعدادها و توانمندی هایی خوبی داریم؛ لذا باید تلاش کنیم با جلب اعتماد خیرین و سرمایه گذاران در راستای جذب کمک های مالی گام برداریم.

وی با بیان این که عملیاتی کردن برنامه ها و طرح هایی که برای رشد و ارتقای این رشته ورزشی تدوین می شود به افق های روشنی دست خواهیم یافت تصریح کرد: در این راستا بایستی به عملکرد مجموعه واقع بینانه اقدام کنیم؛ در غیر اینصورت تخریب و انتقادهای بی جا تنها منجر به دلسردی دست اندرکاران و ضربه زدن به فوتبال شهرستان می شود.

رئیس هیأت فوتبال کاشمر با تأکید بر ارتقای دانش فوتبال در ورزشکاران، مربیان، سرپرستان و داوران به عنوان یک اولویت مهم و اثر گذار اظهار داشت: قطعا بالا بردن سطح کیفی فعالان این رشته ورزشی، رشد و ارتقای جایگاه ورزش فوتبال شهرستان را به دنبال خواهد داشت.

در این جلسه حسین احمدنژاد مسئول کمیته فوتسال، رضا خوارزمی مسئول اجرایی کمیته فوتسال و تعدادی از مربیان فعال رشته ورزشی فوتسال به بیان مشکلات، کم و کاستی های این رشته ورزشی و انتظارات شان از مجموعه هیأت فوتبال پرداختند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved