• صفحه نخست
  • اخبار
  • حوادث
  • با گذشت 6 روز از حادثه انفجار گاز در کاشمر؛ بی بی زهرای 9 ساله از کما خارج شد/ عمل موفقیت آمیز جراح مغز و اعصاب

با گذشت 6 روز از حادثه انفجار گاز در کاشمر؛ بی بی زهرای 9 ساله از کما خارج شد/ عمل موفقیت آمیز جراح مغز و اعصاب

با گذشت 6 روز از حادثه انفجار گاز در کاشمر؛ بی بی زهرای 9 ساله از کما خارج شد/ عمل موفقیت آمیز جراح مغز و اعصاب

پزشک معالج بی بی زهرای 9 ساله که در حادثه انفجار گاز از ناحیه سردچار مصدومیت شده بود از انجام عمل موفقیت آمیز مغز و خارج شدن آن از کما خبر داد.
امیر امینی نوایی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: در پی انفجار گاز در یک منزل مسکونی در روستای رزق آباد از توابع بخش مرکزی کاشمر و مصدوم شدن بی بی زهرای 9 ساله در خانه همجوار بلافاصله توسط عوامل اورژانس 115 به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) منتقل شد.
وی با اشاره به وضعیت بدحال مصدوم و انجام تصویربرداری با سی تی اسکن یادآور شد: با توجه به شدت ضربه به سر و خونریزی حفره خلفی مغز و شکستگی جمجمه و نیز فرورفتگی استخوان جمجمه در حفره خلفی مغز بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گرفت.
این جراح مغز و اعصاب با بیان این که علیرغم وخامت وضعیت بیمار با تلاش 4 ساعته تیم موفق به انجام موفقیت آمیز عمل شدیم خاطر نشان کرد: بی بی زهرای 9 ساله با توجه عمل دشواری که داشت در بخش آی سی یو تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت.
امینی با تاکید بر این که با گذشت شش روز از عمل در حال حاضر  بیمار از کما خارج شده  هوشیار می باشد تصریح کرد: امیدواریم  با خواست خداوند متعال و تا پایان هفته جاری بی بی زهرای 9 ساله سلامت کاملش را بدست بیاورد و با مرخص شدن از بیمارستان بتواند به جمع دوستان و همکلاسی هایش برگردد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved