• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • امام جمعه کاشمر: برجام تحقق همه خواسته های ملت نبود / دشمن در انتخابات اخیر به دنبال چیدن میوه 12 ساله است

امام جمعه کاشمر: برجام تحقق همه خواسته های ملت نبود / دشمن در انتخابات اخیر به دنبال چیدن میوه 12 ساله است

امام جمعه کاشمر:  برجام تحقق همه خواسته های ملت نبود / دشمن در انتخابات اخیر به دنبال چیدن میوه 12 ساله است

امام جمعه کاشمر با تقدیر از تلاش های تیم دیپلماسی کشور در اجرایی شدن برجام گفت: در این برجام همه خواسته های ملت تحقق نیافت و امروز دشمن به دنبال این است که حاصل 12 سال سرمایه گذاری اش را در انتخابات امسال برداشت کند.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی ظهر امروز در اجتماع نمازگزاران کاشمری در مصلی این شهر اظهار داشت: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، برجام حادثه مهمی بود که اتفاق افتاد و اگر چه همه خواسته های ما برآورده نشد البته همین مقدار که توان کشور بود مهم بود و از همه دست اندرکاران، رئیس جمهور، وزیر خارجه و هیأت دیپلماسی تشکر می کنیم.

وی با اشاره به این که ملت ایران، ملتی انقلابی و دارای آرمان های انقلابی است که در این راه شهدای زیادی تقدیم کرده است ابراز داشت: ملت ایران خواسته های به حقی دارد و به هیچ وجه نیز قصد کوتاه آمدن در برابر خواسته های به حقش را ندارد به همین جهت مدعی هستیم که با اجرایی شدن برجام به همه خواسته هایمان دست نیافته ایم.

خطیب جمعه کاشمر با بیان این که دشمن ما را به مرگ گرفت تا به تب راضی شویم افزود: در عین هر چه تا کنون اتفاق افتاده و آن چه را که بدست آورده ایم خوب و قابل تقدیر است اما به طور کل باید حواسمان به داده ها و ستاندن هایمان در این برجام باشد.

وی با تأکید بر این که در بحث برجام، لغو تحریم ها مهم بود خاطر نشان کرد: باید بدانیم که با  رفع تحریم ها همه مشکلات کشور حل نمی شود بلکه باید خودمان آستین بالا بزنیم و مشکلات را حل کنیم.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به اظهارات اخیر وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر حضور بیش از 150 هیأت اقتصادی به کشور و عدم انعقاد قرار داد با کشور تصریح کرد: اکثر این ها عمدتا برای فروش محصولات و اجناس خود به ایران سفر کردند تا بتوانند بازاری برای محصولات خود ایجاد کنند که با این اتفاق مشکلی از اقتصاد کشور حل نخواهد شد.

وی با بیان این که هدف آمریکا از تحریم و لغو آن با یک قرارداد و طرح موضوع بمب هسته ای تنها بهانه بود یادآور شد: هدف آمریکا از ابتدا تغییر روش در کشور بود و در این راه بعد از این که در موضوع براندازی نظام نا امید شد به دنبال تغییر روش رفت.

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که آمریکا از سال 1382 تا کنون سالانه 30 میلیون دلار خرج کرده تا ایران را دموکرانیزه کند و آرای انقلابی مردم را تبدیل به آرای دلخواه و آمریکایی کند گفت: آمریکا در این 12 سال هزینه های زیادی انجام داده است تا با استفاده از افراد میانه رویی که به تعبیر آنها در برابر انقلاب و کشور حساسیت ندارند به اهداف و مقاصدشان دست یابند.

وی ادامه داد: تلاش آمریکا بر این است که با تشکیل کروهک هایی مانند داعش و القاعده دنیا را ملتهب و با نامیدن آنها به عنوان تندرو و تروریست این گونه تبلیغ کند که مردم و جوانان را نسبت به افراد مومن و انقلابی بدبین کنند.

حجت الاسلام یعقوبی با اشاره به قرار گرفتن در فضای انتخابات بر هوشیاری و دقت مردم نسبت به ترفند و توطئه های دشمنان تأکید کرد و ابراز داشت: قوه مقننه امروز نیازمند حضور افراد میانه روی انقلابی، اسلامی و ایرانی است نه افراد میانه روی آمریکایی که مد نظر دشمنان است لذا در این زمنیه باید با حضور و مشارکت حداکثری و انتخاب افراد آگاه و توانمند توطئه  های دشمنان را نقش بر آب کنیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved