• صفحه نخست
  • اخبار
  • حوادث
  • ظهر امروز اتفاق افتاد؛ حریق در کاشمر به جان درب های ضدسرقت افتاد / خسارت 400 میلیون ریالی به فروشگاه درب های ضد سرقت

ظهر امروز اتفاق افتاد؛ حریق در کاشمر به جان درب های ضدسرقت افتاد / خسارت 400 میلیون ریالی به فروشگاه درب های ضد سرقت

ظهر امروز اتفاق افتاد؛  حریق در کاشمر به جان درب های ضدسرقت افتاد / خسارت 400 میلیون ریالی به فروشگاه درب های ضد سرقت

 

مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشمر از سوختن درب های ضد سرقت در میان شعله های آتش در این شهرستان خبر داد و گفت: به گفته مسئول فروشگاه آتش 400 میلیون ریال خسارت زده است.

امیر نژاد رحیم در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: ظهر امروز در پی تماس شهروندی مبنی بر مشاهده دود و شعله آتش از یک واحد تجاری در حاشیه بلوار جانبازان کاشمر به سامانه 125 آتش نشانی، بلافاصله اکیپی از ایستگاه مرکزی آتش نشانی در خیابان چمران به محل اعزام شد.

وی با بیان این که با حضور عوامل آتش نشانی و فرو ریختن درب سکوریت فروشگاه بر اثر حرارت زیاد عملیات اطفای حریق در دستور کار قرار گرفت یادآور شد: با توجه به این که جامدات طعمه حریق شده بود در یک عملیات یک ساعته حریق بوسیله آب مهار شد.

مسئول سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی کاشمر با اشاره به این که پس از مهار آتش دربررسی های انجام شده مشخص شد که علت بروز این حریق، بخاری نفتی در داخل فروشگاه بوده است خاطر نشان کرد: در این حریق به 44 درب معمولی و ضد سرقت داخل فروشگاه و نیز ساختمان فروشگاه خسارت وارد شد.

نژاد رحیم با بیان این که در تماس با مالک فروشگاه، وی از آتش سوزی مغازه اش مطلع شد و سریعا خودش را به محل رساند تصریح کرد: به گفته مالک این فروشگاه بالغ بر 400 میلیون ریال از ناحیه این حریق خسارت متحمل شده است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved