درخشش تکواندو کاران کاشمری در رقابت های استانی

درخشش تکواندو کاران کاشمری در رقابت های استانی

 نایب رئیس هیات تکواندو کاشمر از درخشش تکواندو کاران کاشمری در رقابت های هانمادانگ خراسان رضوی خبر داد.

 نسرین آرادمهر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: این رقابت های یک روزه با حضور ورزشکارانی از تربت حیدریه . نیشابور .قوچان .کاشمر .سبزوار و چناران به میزبانی مشهد و در سالن ورزشی شهید فرومندی این شهر برگزار شد.

وی با بیان این که تیم 14 نفره کاشمر از دو باشگاه کاشمر به مربیگری احمد آرادمهر و ترشیزی به این مسابقات اعزام شده بود یادآور شد: تکواندوکاران کاشمری با کسب 10 مقام انفرادی در این رقابت ها خوش درخشیدند و به عضویت تیم استان درآمدند.

نایب رئیس هیات تکواندو کاشمر تصریح کرد: در رده سنی خردسالان سجاد خندان مقام سوم یوپ چاگی، نیما اکبری مقام اول شکستن درچند جهت درهوا ، احسان رجایی مقام دوم یوپ چاگی تعادلی، رفان ترشیزی مقام دوم دولیو چاگی رکوردی، محمد عرفان شجاعی مقام اول آپچاگی رکوردی ـ در رده سنی نونهالان محسن شجاعی مقام دوم آپچاگی رکوردیـ در رده سنی نوجوانان احسان اسماعیل زاده مقام سوم نوپی آپچاگی ، سعید رستم نژاد مقام اول شکستن درچند جهت در هوا و محمد جواد فرزین مقام دوم مومو تیو یوپچاگی و در رده سنی بزرگسالان علی ترشیزی مقام دوم شکستن با سوننال را به خود اختصاص دادند.

آرادمهر با اشاره به این که نفرات برتر این دوره از مسابقات به عنوان تیم اعضای منتخب استان انتخاب شدند ابراز داشت: اعضای تیم استان تمرین های خود را برای شرکت در مسابقات کشوری که اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد آغاز می کنند.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved