رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر؛ تیم فوتبال پیام وحدت کاشمر به اردبیل نمی رود

 تيم پيام وحدت کاشمر که قرار بود در پنجم بهمن ماه بازي معوقه از هفته دهم رقابت هاي ليگ دسته دوم فوتبال کشور در يک بازي خارج از خانه به مصاف تيم خلخال دشت برود با تصميم هيات مديره از انجام اين بازي کناره گيري کرد.

رئيس اداره ورزش و جوانان کاشمر و عضو هيات مديره باشگاه پيام وحدت در گفتگو با خراسان با اشاره به جلسه هيات مديره باشگاه در صبح روز شنبه در خصوص تصميم گيري براي اعزام تيم به اردبيل گفت: با توجه به شرايط قرار گرفتن تيم در جدول، وجود بازيکنان مصدوم و شرايط جوي آب و هوايي در اردبيل، تيم پيام وحدت مقابل تيم خلخال دشت به ميدان نخواهد رفت.

مهندس احمدرضا روشندل با اشاره به اختلاف امتياز تيم کاشمر با تيم هاي رده بالاي جدول افزود: تيم پيام وحدت در شرايطي قرار دارد  که با کسب امتياز در بازي هاي اخير اميدي به صعود ندارد، لذا تلاش مي کنيم با کسب برتري در دو بازي خانگي بتوانيم تيم را از خطر سقوط نجات دهيم و در ليگ ماندگار شويم.

وي با بيان اين که تيم کاشمر از مجموع 13 باري خود داراي 16 امتياز است ابراز داشت: تيم هاي اول و دوم جدول نيز هم اکنون داراي 27 و 24 امتياز و تيم هاي انتهاي جدول نيز  داراي 11 و 6 امتياز هستند.

عضو هيات مديره پيام وحدت کاشمر با بيان اين که تمام هم و غم مجموعه شهرستان براي حضور تيم پيام وحدت در کاشمر در راستاي ارتقا و پيشرفت فوتبال اين شهرستان بوده است يادآور شد: متأسفانه متوليان فوتبال استان در خصوص مشکلات فرآروي تيم يکطرفه عمل مي کنند و تمايلي ندارند مشکلات اين تيم را حل کنند.

رئيس اداره ورزش و جوانان کاشمر با تأکيد بر اين که عده اي در حوزه فوتبال استان به دنبال ايجاد فضاي سياسي در ورزش هستند ابراز داشت: معتقديم سياست با ورزش مغاير است لذا نبايد مسايل سياسي را وارد حوزه ورزش کرد. وي با بيان اين که تا همين لحظه هيچگونه مستنداتي مبني بر ثبت قرار داد بازيکنان، مربي و سرپرست تيم در هيات فوتبال مشاهده نکرده ايم تصريح کرد: جاي سئوال است فردي که خود را مالک باشگاه مي داند بدون هماهنگي با هيأت مديره و سرپرست تيم رضايتنامه 2 بازيکن را در نيم فصل صادر و هيأت فوتبال استان آن را تأييد مي کند. مهندس روشندل با انتقاد از نحوه برخورد هيأت فوتبال استان با جانبداري از يک فرد در خصوص تيم پيام وحدت افزود: تیم داری فقط پول خرج کردن نیست؛ بلکه  با توجه به این که اکثر اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و سرپرست کاشمری هستند باید از وضعیت تیم در بخش های مختلف مطلع باشند تا بتوانند تصمیمات صحیح را اتخاذ کنند. 
 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved