• صفحه نخست
  • اخبار
  • حوادث
  • رئیس محیط زیست کاشمر خبر داد: دستگیری دو متخلف قبل از اقدام به شکار در منطقه سیدمرتضی کاشمر

رئیس محیط زیست کاشمر خبر داد: دستگیری دو متخلف قبل از اقدام به شکار در منطقه سیدمرتضی کاشمر

 رئیس محیط زیست کاشمر خبر داد:  دستگیری دو متخلف قبل از اقدام به شکار در منطقه سیدمرتضی کاشمر

 

رئیس اداره حفاظت محیط زیست کاشمر از دستگیری دو متخلف قبل از اقدام به شکار در منطقه سیذ مرتضی(ع) این شهرستان خبر داد.

 مهدی جمعه پور در گفتگو پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: مأموران یگان حفاظت محیط زیست کاشمر در حین گشت زنی در منطقه شکار ممنوع سید مرتضی(ع) دو متخلف را که قصد شکار حیوانان وحشی را داشتند دستگیر کردند.

وی با بیان این که این دو متخلف با استفاده از اسلحه ساچمه زنی و فشنگ چهارپاره می خواستند شروع به شکار حیوانات وحشی کنند ابراز داشت: خوشبختانه با حضور به موقع مأموران یگان حفاظت محیط زیست دو متخلف قبل از هر گونه اقدام به شکار دستگیر و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

رئیس حفاظت محیط زیست کاشمر با اشاره به حضور مستمر مأمورین یگان و پایش منطقه به وسیله دوربین، منطقه را تحت نظر دارند یادآور شد: از ناحیه متخلفین یک قبضه سلاح ساچمه زنی ، 3 تیر فشنگ چهارپاره غیرمجاز و دودستگاه دوربین چشمی و سایر ادوات کشف شد.

جمعه پور  با بیان این که مامورین یگان کاشمر در تمام ساعات شبانه روز و شرایط سخت آب و هوایی منطقه را پایش می کنند خاطر نشان کرد: در ابتدای آذرماه  و در دمای منفی 15 درجه مأموران یگان موفق به دستگیری یک متخلف به همراه لاشه یک راس میش وحشی در منطقه شدند و در این راستا فرد متخلف با دستور مقام قضایی روانه زندان شد.

 

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved