• صفحه نخست
  • اخبار
  • حوادث
  • سانحه رانندگی در گذرگاه خونین کاشمر / اعزام پیکر نیمه جان راکب 28 ساله موتورسیکلت به مشهد

سانحه رانندگی در گذرگاه خونین کاشمر / اعزام پیکر نیمه جان راکب 28 ساله موتورسیکلت به مشهد

سانحه رانندگی در  گذرگاه خونین کاشمر / اعزام پیکر نیمه جان راکب  28 ساله موتورسیکلت به مشهد

 

راکب 28 ساله موتورسیکلت که در گذرگاه خونین کاشمر از ناحیه سر دچار مصدومیت شدید شده بود به مشهد اعزام شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 ، در سانحه رانندگی پنجشنبه که در کیلومتر 5 جاده کاشمر به سه راهی شادمهر اتفاق افتاد یک دستگاه موتورسیکلت که از سمت کاشمر در حال حرکت بود در نزدیکی تقاطع جاده روستای رزق آباد واژگون و از ناحیه سر دچار مصدومیت شدید شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 در خصوص وضعیت مصدوم این سانحه رانندگی گفت: با حضور به موقع عوامل اورژانس 115 در صحنه، جوان 28 ساله راکب موتورسیکلت که از ناحیه سر دچار شکستگی جمجمه شده بود با اقدامات مراقبتی و نیز انجام عمل احیا در حین اعزام در داخل آمبولانس به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر منتقل شد.

محمد جواد یزدانی با بیان این که پزشک متخصص جراح مغز و اعصاب به همراه تیم پزشکی بلافاصله مصدوم را در اتاق عمل پذیرش کردند یادآور شد:  این جوان 28 ساله جهت مداوای بیشتر به مشهد اعزام شد.

فرمانده پلیس راه کاشمر نیز در خصوص این سانحه به خبرنگار ما گفت: با حضور کارشناس تصادفات پلیس راه و بررسی صحنه سانحه مشخص شد که راکب موتورسیکلت در نزدیکی تقاطع جاده روستای رزق آباد واژگون شده است و به جهت عدم استفاده از کلاه ایمنی از ناحیه سر دچار مصدومیت گردید.

علی اکبر نوری با ابراز تأسف از وقوع این سانحه ناگوار افزود: عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه علت واژگونی این سانحه بوده است.

وی با بیان این که محور کاشمر به سه راهی شادمهر به جهت تردد وسایط نقلیه مختلف از محورهای اصلی و حادثه آفرین شهرستان است یادآور شد: امیدواریم با تسریع در روند دوبانده شدن این جاده شاهد کاهش چشمگیر حوادث ترافیکی و جان باختن هموطنان مان در این محور باشیم.

فرمانده پلیس راه کاشمر با اشاره به قرار گرفتن تعدادی از روستاهای کاشمر و نیز اراضی کشاورزی در حاشیه این جاده خاطر نشان کرد: با توجه به تردد بالای موتورسیکلت در این محور از شهروندان تقاضا داریم در هنگام استفاده از موتورسیکلت ضمن اطمینان از سالم بودن سیستم روشنایی موتورسیکلت و استفاده از کلاه ایمنی با رعایت کامل قوانین و مقررات در این محور تردد کنند.

 

 

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved