تمایلی به نصب سرعتگیر نداریم / شهرداری کاشمر تنها اجرا کننده مصوبات است

شهردار کاشمر با تأکید بر این که تمایلی به نصب سرعتگیر در معابر و خیابان های سطح شهر نداریم گفت: در حال حاضر شهرداری کاشمر تنها اجرا کننده مصوبات شورای ترافیک است که نصب سرعتگیر یکی از آنهاست.
جعفر سلیمانی در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24 اظهار داشت: تعدد سرعتگیر ها در خیابان ها و معابر شهری علیرغم این که بر اساس مصوبه شورای ترافیک انجام شده، اما منجر به نارضایتی و گلایه شهروندان شده است.
وی با تأکید بر این که با فرهنگ سازی و آموزش صحیح رانندگی باید وضعیت ترافیکی و عبور و مرور خودرو را ساماندهی کرد یادآور شد: در حال حاضر با توجه به افزایش تعداد بالای وسیله نقلیه و کم عرض بودن خیابان ها در برخی نقاط شهری با مشکلات عدیده روبرو هستیم و در این راستا باید یک اقدام کارشناسی برای تسریع در روند عبور و مرور انجام پذیرد.
شهردار کاشمر با ابراز خرسندی از نگاه واقع بینانه پلیس راهور کاشمر مبنی بر این که نصب سرعتگیر توهین به شعور رانندگان است خاطر نشان کرد: در این راستا شهرداری آمادگی دارد با جمع آوری تمامی سرعتگیرها ، نسبت به اجرای طرح های مشابه در حوزه ترافیکی اقدام نماید.
سلیمانی با تأکید بر این که شهرداری در راستای بهسازی و نوسازی معابر شهری اقدامات خوبی در دست اقدام دارد تصریح کرد: تعریض و بازگشایی معابر، سنگ فرش نمودن پیاده روها، زیرسازی و روکش آسفالت خیابان ها و بلوارها و نصب علائم ترافیکی و تابلوهای راهنما، اصلاح و اجرای فاز دو آیلند میانی بلوار سید مرتضی(ع) و اجرای کانال های دفع آب های سطحی از مهم ترین اقدامات شهرداری است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved