• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • رئیس اداره هواشناسی کاشمر بارش 7 میلی‌متری باران و 4 سانتیمتری برف در کاشمر / روند کاهش دما تا پایان هفته ادامه دارد

رئیس اداره هواشناسی کاشمر بارش 7 میلی‌متری باران و 4 سانتیمتری برف در کاشمر / روند کاهش دما تا پایان هفته ادامه دارد

رئیس اداره هواشناسی کاشمر  بارش 7 میلی‌متری باران و 4 سانتیمتری برف در کاشمر / روند کاهش دما تا پایان هفته ادامه دارد

 

رئیس اداره هواشناسی کاشمر با اشاره به بارش 7 میلی‌متری باران و 4 سانتیمتری برف در این شهرستان در 24 ساعت گذشته گفت: بر اساس پیش‌بینی‌های هواشناسی روند کاهش دما تا پایان هفته جاری در کاشمر ادامه دارد.

علی‌ اصغرزاده در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24 اظهار داشت: با توجه  به ورود  سیستم ناپایدار جوی از شنبه‌شب در منطقه و شروع بارش‌ها  از اوایل صبح روز گذشته در ایستگاه کاشمر میزان بارش 7 میلی‌متر  و ریوش 4 میلی‌متر باران ثبت‌شده است.

وی با اشاره به این‌که در بخش کوهسرخ ارتفاع برف در ریوش 2 سانتیمتر و در ایستگاه تنورجه کوهسرخ 4 سانتیمتر گزارش‌شده است یادآور شد: با توجه به فعالیت سیستم جوی و ناپایداری هوا تا  پایان وقت امشب ضمن کاهش محسوس دما احتمال بارش باران نیز وجود دارد.

رئیس اداره هواشناسی کاشمر بابیان این‌که روند کاهشی دما تا پایان هفته جاری ادامه خواهد داشت خاطرنشان کرد: بر این اساس کاشمر تا پایان هفته دمای 4 درجه زیر صفر را تجربه خواهد کرد و در منطقه کوهستانی کوهسرخ روند کاهشی دما تا 8 درجه زیر صفر خواهد رسید.

اصغرزاده بابیان این‌که میزان بارش از ابتدای سال زراعی جاری تاکنون 3.14 میلی‌متر ثبت‌شده است تصریح کرد: در مدت مشابه سال گذشته میزان بارش‌ها در کاشمر 65 میلی‌متر بوده است و این نشان‌دهنده کاهش 51 میلی‌متری بارش‌ها نسبت به مدت مشابه سال قبل است.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved