تشکیل 17 کمیته در ستاد دهه فجر کاشمر /  برنامه های دهه فجر با محوریت مردم برگزار شود

تشکیل 17 کمیته در ستاد دهه فجر کاشمر /  برنامه های دهه فجر با محوریت مردم برگزار شود

فرماندار کاشمر با تأکید بر این که برنامه های دهه فجر باید با محوریت مردمی برگزار شد گفت: در راستای برگزاری باشکوه ایام الله دهه فجر 17 کمیته در بخش های مختلف در ستاد بزرگداشت سی و هشتمین بهار انقلاب در این شهرستان تشکیل شده است.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، مهدی فروزان در جلسه ستاد هماهنگی برنامه های دهه فجر انقلاب اسلامی در محل فرمانداری این شهرستان اظهار داشت: دهه فجر انقلاب اسلامی در حقیقت سرآغاز طلوع اسلام و نقطه رهایی ملت ایران در تاریخ پرفراز ونشیب ایران اسلامی است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به این که در سی و هشتمین بهار انقلاب جای امام راحل و شهدای گرانقدر خالی است یادآور شد: در انقلاب اسلامی ایران ثمره خون شهدا همواره نمایان و آشکار است به طوری که با گذشت 37 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ، همواره شاهد اقتدار و عظمت ملت در عرصه های بین الملللی هستیم.
فرماندار کاشمر با تأکید بر پاسداری از خون شهدا و آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران ابراز داشت: اگر امروز ایران اسلامی با اقتدار در عرصه های بین المللی حضور دارد ثمره اقتداری است که امام راحل برای ملت به ارمغان گذاشت و ثمره خون شهیدانی است که پایمال نشده است.
فروزان بیان داشت : موفقیت های کشور درعرصه های مختلف داخلی وخارجی مرهون حضور و پشتیبانی مردم از نقلاب در عرصه های مختلف اجتماعی ،سیاسی وفرهنگی است .
وی با بیان این که برنامه ها و مراسم های ایام الله دهه فجر باید با محوریت مردم برگزار شود اظهار داشت: مساله اصلی درسیاست داخلی کشور انتخابات 7 اسفندماه است و با شور ونشاطی که ایجاد خواهدشد تمام برنامه های دهه مبارک فجر با محوریت مردم وحضور حداکثری ومشارکت احاد مردم در عرصه انتخابات برگزار نماییم.
فروزان با اشاره به نزدیک شدن به برگزاری انتخابات در هفتم اسفندماه، بر پرهیز از سوء استفاده از برنامه های این ایام برای تبلیغات انتخاباتی تأکید کرد و یادآور شد: باید مراقبت شود تمامی برنامه ها و فعالیت های این ایام با رعایت اصل بی طرفی و تشویق و ترغیب مردم برای حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات باشد.
در این جلسه مسئولین کمیته های 17 گانه ستاد برنامه های پیش بینی شده در ایام ا.. دهه مبارک فجر را ارائه کردند

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved