شهرداری کاشمر برتر استان شد / شهردار و پرسنل شهرداری کاشمر تجلیل شدند

شهرداری کاشمر برتر استان شد / شهردار و پرسنل شهرداری کاشمر تجلیل شدند

در مراسمی با حضور فرماندار و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر از شهردار و پرسنل شهرداری کاشمر که در سال 93 موفق به کسب رتبه برتر در بین شهرداری های استان خراسان رضوی شده بودند تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، فرماندار کاشمر در این مراسم با تبریک کسب این عنوان در بین شهرداری های استان گفت: قطعا کسب رتبه برتر توسط شهرداری کاشمر گواه تلاش و پشتکار مجموعه مدیریت شهری در ارائه خدمات و عمل به وظایف محوله در این حوزه است.

مهدی فروزان با اشاره به حجم بالای اجرای عملیات عمرانی و فرهنگی در 2 سال اخیر توسط شهرداری کاشمر ابراز داشت: خوشخبتانه علیرغم کمبود اعتبارات عمرانی، امروز شاهد اجرای آسفالت، پیاده روسازی و زیباسازی در نقاط مختلف شهر هستیم.

وی تعامل، همکاری و همراهی شورای اسلامی شهر با مجموعه مدیریت شهری را عامل تأثیرگذار در این موفقیت دانست و خاطر نشان کرد: در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب بنام همدلی و همزبانی دولت و ملت نامگذاری شده است امیدواریم با محقق ساختن آن در سایه همدلی و همزبانی شورای اسلامی شهر و شهرداری شاهد اقدامات و فعالیت های متعددی در بخش های مختلف مدیریت شهری و آبادانی شهر باشیم.

در ادامه رئیس شورای شهر کاشمر نیز با تأکید بر این که مجموعه شورای اسلامی شهر همواره از برنامه ها، فعالیت ها و اقداماتی که در مجموعه شهری انجام می دهد حمایت و پشتیبانی می کند گفت: جا دارد از تلاش ها و زحمات شهردار و پرسنل شهرداری که منجر به کسب عنوان رتبه برتر در بین شهرداری های استان شده است تقدیر کنیم.

سید حسین حسینی با بیان این که در سایه همدلی و همراهی شورا و شهرداری شاهد اجرایی شدن مصوبات شورا هستیم تصریح کرد: امیدواریم خدمات صادقانه زحمتکشان مجموعه شهرداری مورد رضایت شهروندان و خشنودی خداوند قرار گیرد.

شهردار کاشمر نیز با تأکید بر این که کسب عنوان شهرداری برتر بر اساس 165 شاخص وزارت کشور انجام شده است گفت: با تلاش ها و خدماتی که در شهرداری کاشمر انجام شده است این شهرداری موفق به کسب 87.4 درصد امتیازات رتبه برتر را در بین شهرستان های خراسان رضوی به خود اختصاص دهد.

 مهندس سلیمانی کسب این رتبه را مرهون تلاش ها و زحمات بی وقفه همکارانش در بخش های مختلف شهرداری دانست و ابراز داشت: قطعا کمک و حمایت های مجموعه فرمانداری و شورای اسلامی شهر نیز از عوامل مهم و تأثیرگذار در این موفقیت بوده است.

شهردار کاشمر با بیان اینکه همواره تلاش می کنیم شهری زیبا و شایسته مردم دارالمومنین کاشمر مهیا کنیم خاطر نشان کرد: با توجه به این که کاشمر دومین شهر زیارتی استان و چهارمین شهر زیارتی کشور است و سالانه بالغ بر 3.5 میلیون مسافر و زائر به این شهر سفر می کنند باید فضای شهری مناسب و در شأن جایگاه کاشمر ایجاد کنیم.

در پایان این مراسم با اهدای هدایایی از شهردار و پرسنل شهرداری کاشمر تجلیل شد.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved