رئیس بانک رفاه کاشمر، رئیس برگزیده شعب بانک رفاه کشور شد

رئیس بانک رفاه کاشمر، رئیس برگزیده شعب بانک رفاه کشور شد

در ششمین گردهمایی روسای موفق بانک های کشور که با شعار " بانک موفق، نوآوری درشعب" و با حضور 400 تن از مدیران ارشد نظام بانکی و روسای برگزیده شعب 28 بانک و موسسه اعتباری کشور در سالن همایش های موسسه عالی آموزش بانکداری برگزار شد، از محسن ذبیحی رئیس بانک رفاه کارگران شعبه کاشمر به عنوان رئیس برگزیده و موفق شعب بانک های کشور تجلیل شد. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، در ششمین گردهمایی روسای موفق بانک های کشور به موضوعاتی همچون تهدیدات و آسیب های امنیتی، الزامات مقرراتی و نظارتی بانک مرکزی در ارتباط با شعب بانک ها، ابزارها و خدمات بانکداری نوین در سطح شعب و آثار و پیامدهای برجام بر عملکرد شعب بانک ها و تبیین نقش و جایگاه شعب در شرایط فعلی پرداخته شد. ارائه تجربه مفید در اداره امورشعب توسط دو نفر از روسای موفق شعب از دیگر برنامه های این گردهمایی بود. گردهمایی روسای موفق شعب یکی از برنامه های است که موسسه عالی آموزش بانکداری ایران همه ساله با هدف قدردانی و تکریم روسای موفق شعب بانکی سراسر کشور برگزار می شود. در پایان این همایش  با اهدای لوح تقدیر و تندیس از روسای منتخب توسط مدیران ارشد نظام بانکی تجلیل شد.

در متن لوح تقدیر محسن ذبیحی رئیس بانک رفاه کارگران شعبه کاشمر که آن را مهدی رضوی رئیس موسسه عالی آموزش بانکداری ایران امضاء کرده است آمده: با عنایت به نقش مهم روسای شعب به عنوان یکی از عوامل موثر در موفقیت بانک و تحقق اهداف نظام بانکی کشور و به پاس تلاش های ارزنده شما در انجام وظایف و مسئولیت های شغلی و موفقیت های کسب شده در شعبه ای که ریاست آن را بر عهده دارید این لوح تقدیر به عنوان رئیس برگزیده شعب بانک رفاه کارگران به جنابعالی تقدیم می گردد.

پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، نیز کسب عنوان رئیس برگزیده شعب بانک رفاه کارگران کشور و قرار گرفتن نام رئیس شعبه کاشمر در میان 28 رئیس برگزیده بانک ها و موسسات اعتباری کشور را به مدیر جوان، با اخلاق و مشتری مدار بانک رفاه کارگران کاشمر جناب آقای محسن ذبیحی تبریک عرض نموده، امید که همواره شاهد کسب موفقیت های روزافزون ایشان در خدمت به مردم فهیم و قدرشناس کاشمر در عرصه بانکداری باشیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved