• صفحه نخست
  • اخبار
  • جامعه
  • امام جمعه کاشمر: انقلاب ما همواره آتش افروزی دشمنان را خنثی کرده است / ملت ایران سربلند از پیچ و خم ها

امام جمعه کاشمر: انقلاب ما همواره آتش افروزی دشمنان را خنثی کرده است / ملت ایران سربلند از پیچ و خم ها

امام جمعه کاشمر با بیان این که ملت ایران در سایه رهنمودهای رهبری انقلاب از پیچ و خم ها سربلند بیرون آمده است گفت: نظام و انقلاب اسلامی ایران در دوران انقلاب و 37 سال اخیر به خوبی آتش افروزی های شدمن را خنثی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی صبح امروز در دیدار با فرماندار و مسئولان دستگاه های اجرایی شهرستان کاشمر در نخستین روز از دهه مبارک فجر اظهار داشت: خداوند را شاکریم که 37 سال از عمر پربرکت انقلاب اسلامی را شاهد و ناظر هستیم.

وی با بیان این که دوران انقلاب از شیرین ترین دوران در تاریخ بعد از دوره ائمه معصومین (ع) است ابراز داشت: امروز نسل جدید انقلاب از این که دوران همراهی با امام را درک نکرده است حسرت و غصه می خورد.

امام جمعه کاشمر با اشاره به این که در عمر 37 ساله انقلاب تا کنون هزاران مسئول، وزیر، مدیرکل و وکیل در خدمات رسانی به مسئولیت داشتند خاطر نشان کرد: بیش از 99.5 درصد افرادی که در این نظام مسئولیت داشتند افرادی پاک دست و مومن بودند و در حد توان و امکاناتی که در اختیار داشتند عملکرد خوبی داشتند.

وی تقدیم 70 هزار شهید در دوران انقلاب را سرمایه ای بزرگ برای نظام دانست و ابراز داشت: در این راه اقدامات و خدمات خوبی انجام شده است به طوری که تمام آتش افروزی های دشمنان به برکت هوشیاری و مدیریت رهبر معظم انقلاب و حضور همیشگی ملت خنثی شده است.

حجت الاسلام یعقوبی با بیان این که داشتن امام و رهبری از افتخارات ما در حکومت اسلامی است افزود: نظام و انقلابی که در 37 سال قبل در این شکل گرفته یک نظام متفاوت در مقابل سایر نظام ها و انقلاب های دنیا است چرا که هیچکدام ویژگی این انقلاب را ندارند.

وی با تأکید بر این که ویژگی انقلاب ایران داشتن ریلی بنام دین است که مردم در چارچوب آن حرکت می کنند گفت:  باید تلاش کنیم که همه مردم دنیا را به سمت این ریل دعوت کنیم تا ضمن توسعه و ترویج انقلاب راه های انحراف آن را نیز کاهش دهیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved