ذلیل شدن آمریکا در مقابل شعار الله اکبر ملت / اصل ولایت فقیه قابل قیاس نیست

ذلیل شدن آمریکا در مقابل شعار الله اکبر ملت / اصل ولایت فقیه قابل قیاس نیست

امام جمعه کاشمر با تأکید بر این که اصل ولایت فقیه با هیچ پست و منصبی قابل مقایسه نیست گفت: طنین فریاد الله اکبر ملت ایران، همواره آمریکا را خرد و ملت ایران را بزرگ کرده است.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، حجت الاسلام سید قاسم یعقوبی ظهر امروز در اجتماع نمازگزاران کاشمری در مصلی این شهر اظهار داشت: امام راحل تصویری از ملت، بسیج، روحانیت، سپاه، زن و مرد ایرانی ساخته که آمریکا را به وحش انداخته است.

وی با اشاره به جایگاه و قدرت ایران در منطقه و صادر کردن فرهنگ انقلاب اسلامی به سایر کشورها در دنیا ابراز داشت: صلابت، جرأت و سرعت پاسداران در دستگیری ملوان آمریکایی در آب های خلیج فارس بار دیگر آمریکا را ذلیل و خار کرد.

 حجت الاسلام یعقوبی با بیان این که فریاد  طنین الله اکبر ملت ایران آمریکا را خرد و ملت ایران را بزرگ کرده است خاطر نشان کرد: انقلاب و نظام اسلامی ایران، آمریکا را در همه ابعاد به لرزه انداخته است.

وی با بیان این که این روزها عده ای به دنبال تحریف سخنان حضرت امام هستند، حاکمیت اسلامی، توجه به رأی مردم و چایگاه آنان در تعیین سرنوشت، نفی سلطه گری، تفرقه انگیزی، توجه به قانون و دوری از تجل گرایی را از شاخصه های معمار کبیر انقلاب بر شمرد و خاطر نشان کرد: امروز همه ما وظیفه داریم در راه انقلاب و نظام شاخصه های امام و رهبری را بدون تحریف  ملاک قرار دهیم.

امام جمعه کاشمر با اشاره به انی که امام خمینی این انقلاب را بر مبنای اصل ولایت فقیه و توجه به رأی و جایگاه مردم بنیان نهادند یادآور شد: رئیس جمهوری که با رهبری مخالفت کند باید به جایی برود که بنی صدر رفته است.

وی با اشاره به هوشیاری و آگاهی مردم نسبت به تبلیغات دشمن در خصوص نهادها و قوای سه گانه در کشور ابراز داشت: دولت و مجلس ایران در 37 سالی که از انقلاب گذشته به جز دوران بنی صدر با چالش و مشکلی روبرو نبوده است چرا که همه نهادها و مسئولان عالی رتبه کشور تحت شعاع رهبری حرکت کردند.

حجت الاسلام یعقوبی با تأکید بر این که اصل ولایت فقیه با هیچ پست و نهادی قابل مقایسه نیست خاطر نشان کرد: در حکومت اسلامی همه قوا و دستگاه ها باید تحت شعاع رهبری باشند در غیر اینصورت مشروعیت خود را از دست داده است.

وی با اشاره به شرایط فعلی کشور تصریح کرد: ایران مستعد کار و سرزمین امنی است لذا سیاسیون کشور باید با اعتماد به نفس در تجارت، سیاست و سایر حوزه ها طلبکارانه وارد و به دنبال رفع مشکلات و موانع فرآروی کشور باشند.

امام جمعه کاشمر با اشاره به قرار گرفتن در آستانه انتخابات همه کاندیداها و هواداران را به قانون و پرهیز از بداخلاقی های انتخاباتی دعوت کرد و تصریح کرد: هر تصمیمی که توسط شورای نگهبان در بحث تأیید صلاحیت ها انجام شود برای همگان باید محترم باشد و همه سلیقه ها، جناح ها و گروه های سیاسی باید در برابر این تصمیم تسلیم باشند چرا که با احترام گذاشتن و عمل به قانون می توانیم وحدت و آرامش را در کشور حفظ کنیم و اجازه تفرقه افکنی دشمن و عوامل دشت نشانده آنان را در کشور ندهیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved