کمک 413میلیونی هیات امنای حسینیه علی اکبری کاشمر به حوزه سلامت

کمک 413میلیونی هیات امنای حسینیه علی اکبری کاشمر به حوزه سلامت

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر از کمک 413میلیون ریالی هیات امنا و اعضای حسینیه حضرت علی اکبر (ع) به حوزه سلامت این شهرستان خبر داد.

دکتر محمد جواد يزداني در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24 اظهار داشت: مجتبی امیری از خیرین نیک اندیش و خادمین هیات علی اکبری (ع) کاشمر با همیاری اعضای هیات علی اکبری(ع)  این شهرستان در راستای خدمتگزاری به بیماران و نیازمندان عرصه سلامت، این مبلغ را به حوزه سلامت شهرستان کاشمر کمک کرده است.

وی با تقدیر از نگاه ارزشمند خیرین به حوزه سلامت این شهرستان یادآور شد: کمک این خیرین نیک اندیش صرف خرید یک دستگاه سیسمکس جهت آزمایشگاه  بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع ) شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کاشمر با قدردانی از همه خیرین، بویژه این خیر گرانقدر و هیات امنا و اعضای هیات علی اکبری (ع) کاشمرکه زمینه خرید این دستگاه را فراهم کردند خاطر نشان کرد: امید است این همدلی مردم در بخش سلامت و کمک به افراد نیازمند بیش از پیش تقویت شود و شاهد رشد کمک های انسان دوستانه در تمام زمینه ها بخصوص در زمینه تجهیزات بیمارستانی باشیم؛ چرا اقدامات خیرخواهانه علاوه بر لذت معنوی در دنیا، توشه ای برای آخرت خیرین هم محسوب می شود .

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved