بهره برداری از 8 طرح کشاورزی و حمایتی در کاشمر آغاز شد

بهره برداری از 8 طرح کشاورزی و حمایتی در کاشمر آغاز شد

8 طرج کشاورزی و حمایتی در گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی در کاشمر به بهره برداری رسید. به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر 24، در ششمین روز از سی و هفتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دو طرح در بخش کشاورزی، 5 طرح حمایتی در حوزه کمیته امداد و یک طرح عمرانی در 6 روستای بخش مرکزی کاشمر افتتاح و به بهره برداری رسید.

در مراسم بهره برداری و افتتاح این طرح ها که فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند طرح بهسازی معابر روستای فدافن با اجرای آسفالت و جدول گذاری با 90 میلیون تومان هزینه، افتتاح واحد های نیکوکاری محمد رسول الله در روستای فدافن، همت در روستای تربقان، امیر المومنین در روستای رزق آباد، چهارده معصوم در روستای فرگ، حضرت ابوالفضل در روستای قوچ پلنگ، صندوق خرد زنان روستایی در روستای رزق آباد و استخر ذخیره آب کشاورزی با ظرفیت 1150 متر مکعب در شبانه روز با 50 میلیون تومان هزینه در روستای کاژعونه از محل اعتبارات ماده 180 از جمله این طرح ها بود.

فرماندار کاشمر در آئین بهره برداری از این پروژها با تبریک آغاز سی و هشتمین بهار انقلاب اسلامی ایران گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امروز شاهد فراهم شدن زمینه خدمات در سطح روستاها هستیم، به طوری که امروز همه روستاهای بخش مرکزی کاشمر از نعمت آب، برق، گاز و تلفن بهره مند هستند.

مهدی فروزان با اشاره به اقدامات و فعالیت های انجام شده دولت پس از انقلاب در سطح روستاها یادآور شد: به دنبال این هستیم با تأمین زیرساخت ها و اقدامات لازم زمینه را برای ماندگاری روستائیان و حتی مهاجرت معکوس در روستاها فراهم کنیم.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved