وداع مردم کاشمر با دومین شهید مدافع حرم

مردم مومن و شهید پرور کاشمر در محفلی معنوی با پیکر سروان پاسدار احمد رضایی اوندری که در دفاع از حرم حضرت زینب در سوریه به شهادت رسیده بود وداع کردند.
به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی کاشمر24، پیکر مطهر سروان پاسدار احمد رضایی که در جریان ماموریت های مستشاری و حمایتی از مقاومت اسلامی و ارتش و نیروهای مردمی سوریه برای مقابله با تروریست های تکفیری در عملیات آزار سازی مناطق اشغالی این کشور به شهادت رسیده بود پس از تشییع در تهران، مشهد و نیشابور ، با استقبال اعضای شورای تامین وارد کاشمر شد. فرماندار کاشمر در آئین وداع با دومین شهید کاشمری مدافع حرم که با استقبال خانواده های معظم شاهد، جانبازان، اقشار مختلف مردم و مسئولان شهرستان در حرم امامزاده سید حمزه (ع) برگزار شد گفت: انقلاب شجره طیبه ای است که باخون شهدا ازابتدا آبیاری و رشد نموده است. مهدی فروزان با تاکید بر این که مردم کاشمر با تقدیم 4 شهید در ایام انقلاب و تقدیم صدها تن شهید در دفاع مقدس و 2 شهید در دفاع از حرم حضرت زینب در تمامی عرصه ها حضوری پررنگ و تاثیر گذار داشتند اظهار داشت: ولایتی بودن مردم دارالمومنین است که همیشه در دفاع از آرمان های امام، شهدا و پشتیبانی از ولایت فقیه پیشتاز بودند. وی با بیان این که امروز جوانان ما بادفاع از حریم حرم راه تعالی رسیدن به درگاه حق تعالی را می پیمایند یادآور شد: این حضور نشان از بصیرت و هوشیاری جوانان نسبت به آرمان هایی است که امروز آن را دغدغه و وظیفه خود می دانند.
گفتنی است قرائت زیارت عاشورا، قرائت وصیت نامه شهید، پخش کلیپ، نوحه خوانی و سینه زنی از دیگر برنامه های مراسم وداع با پیکر این شهید مدافع حرم در کاشمر بود. 
پیکر شهید احمد رضایی اوندر صبح فردا (سه شنبه) ساعت 8:30 دقیقه صبح از مقابل مسجد جامع کاشمر تا امامزاده سید حمزه تشییع و سپس به کوهسرخ منتقل می شود. پیکر این شهید پس از تشییع در شهر ریوش و روستای اوندر در گلزار شهدای روستای اوندر آرام خواهد گرفت.

نقل مطالب تنها با ذکر منبع بلامانع است.
©2016 Kashmar 24 News Agency. All Rights Reserved